WYDAWNICTWA ALBUMOWE

Od wielu lat promujemy fotografię panoramiczną z drona oraz różnorodne techniki stosowane w fotografii. Zaowocowało to unikalnymi wydawnictwami albumowymi, które spotkają się z uznaniem czytelników, miłośników fotografii, koneserów sztuki fotograficznej, jak i wielu firm i instytucji. Unikalne fotografie z drona oraz wysoki poziom edytorski albumów   zaowocował licznymi wyróżnieniami i nagrodami.

Album "Miasta Kujaw i Pomorza - pionowo, panoramicznie, z drona" zawiera ponad 200 panoram przedstawiających wszystkie 52 miasta regionu Kujaw i Pomorza. Jest to panoramiczny portret miast wykonany z drona. Każde miasto przedstawione jest za pomocą jednej panoramy poziomej i kilku pionowych. Przy każdym z miast znajduje się mapka pokazująca umiejscowienie miasta w województwie i powiecie, krótki opis o mieście i herb miasta. 

Przy realizacji projektu w trakcie 5-ciu miesięcy wykonaliśmy ponad 200 lotów dronem oraz przejechaliśmy ponad 10 000 km po województwie kujawsko-pomorskim. 

Miasta oglądane z góry urzekają geometrią ulic i placów kształtowanych przez dziesięciolecia liczną i różnorodną zielenią. Jednocześnie dostrzegamy w nich rozwój ostatnich kilkudziesięciu lat oraz wpływy architektoniczne różnych kultur, będące skutkiem burzliwej, wielowiekowej historii miast i regionu. Zapraszamy do podróży po miastach Kujaw i Pomorza z perspektywy niedostępnej dla większości z nas stąpających po ziemi. 

Album "Kujawsko-pomorskie panoramy Wisły" to wyjątkowe wydawnictwo albumowe, zawierające panoramiczne zdjęcia Wisły na obszarze województwie kujawsko-pomorskiego. 

Album w nowatorski sposób przedstawienia królową rzek Wisłę na obszarze Kujaw i Pomorza. Fotografie ukazują piękno, różnorodność, zmienność i bogactwo przyrodnicze Wisły wraz z obszarami jej przyległymi za pomocą fotografii panoramicznej, opartej w dużym stopniu na perspektywie lotniczej – większość zdjęć wykonanych została przy pomocy drona. 

Przygotowanie albumu zajęło nam 35 dni zdjęciowych, w czasie których przejechali samochodem kilka tysięcy kilometrów oraz spędziliśmy ponad 30 godzin z dronem w powietrzu.